چطور می توانیم هتل مورد نظر و دلخواهمان را در جزیره قشم پیدا کنیم؟

چطور می توانیم بهترین هتل قشم را با قیمتی مناسب پیدا کنیم?

برای رزرو هتل قشم باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم و چه اقداماتی را انجام بدهیم؟

تمامی این سوالات در راستای رزرو اتاق در یک هتل خوب برای هر شخصی که قصد سفر به جنوب را دارد ممکن است پیش بیاید، حال آنکه تجربه یک سفر خوب به اقامت در یک هتل خوب در قشم و اتاقی به نسبت متناسب با سلیقه مسافران بستگی دارد.

با این حساب برای رزرو اتاق در یک هتل مناسب و دلخواه شما باید نکاتی را به یاد داشته باشید و در تمامی طول سفر نیز برای داشتن سفری دلچسب و تجربه سفرهای بعدی به نکات بیشتری هنگام رزرو اتاق ها توجه داشته باشید. در ادامه برای آشنایی بیشتر با چگونه هتل در قشم رزرو کنیم؟ و رزرو هتل قشم با ما همراه شوید.

رزرو-هتل-قشم-06

4 نکته مهم رزرو هتل قشم

تجربه ی یک بار سفر به یک شهر یا کشور دیگر ناخودآگاه ذهنیت مسافران را عوض کرده و برای سفرهای بعدی خود تدابیر بیشتری را در نظر خواهند گرفت،

تصور کنید که شما با خانواده یا دوستانتان تصمیم سفر به جزیره زیبای قشم را گرفته اید و مسئولیت رزرو اتاق هتل قشم بر عهده شماست. علاوه بر اینکه می بایست برای انتخاب هتل در قشم به سلیقه تمام همسفران خود توجه داشته باشید، باید به نکاتی که در ادامه خواهیم گفت نیز توجه کنید:

رزرو-هتل-قشم-05

در این حال و اوضاع مسئولیت رزرو اتاق هتل قشم به عهده شما بوده و شما باید بنا به سلیقه ی تمام افراد توجه داشته باشید، هنگام رزرو اتاق هتل در قشم باید به نکاتی مانند نزدیکی لوکیشن هتل به مکان های گردشگری، ویژگی های اتاق ها، خدمات قابل ارائه هتل و … توجه داشته باشید و مناسب ترین گزینه را برای خود و بستگانتان در نظر بگیرید.

چنانچه شما و همسفرهای شما علاقه بسیار زیادی به دیدن اماکان قدیمی و تاریخی دارید با اقامت در هتل آوینا قشم در نزدیکی قلعه پرتغالی ها و بازار قدیم قشم می توانید حس و حال جزیره قشم در قدیم را حس نمائید و از اقامت خود و رزرو هتل در قشم لذت ببرید.

رزرو-هتل-قشم-10

با رعایت نکاتی که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت، قطعا بهترین هتل قشم را رزرو خواهید کرد و خاطره خوشی از این سفر برای خود و دوستانتان ثبت خواهید کرد. این نکات عبارتند از:

1. در نظر داشتن نیازهای خود حین سفر و انتخاب هتل

2. توجه به مدت زمان اقامت در هتل قشم

3. بررسی ویژگی های خوب و بد هتل ها

4. توجه به زمان سفر

1. در نظر داشتن نیازهای خود حین سفر و انتخاب هتل (نیاز های خود را در سفر بنا به موقعیت جغرافیایی هتل در نظر بگیرید)

توجه به لوکیشن هتل، یکی از نکات بسیار مهمی است که قبل از رزرو بهترین هتل قشم باید به آن توجه داشته باشید، ممکن است شما در هنگام سفر در آن شهر آشنا و فامیلی داشته باشید که بخواهید به آن ها سری بزنید و در این شرایط است که شما زمان کمتری در هتل حضور خواهید داشت و یا با توجه به هدف و مقصود سفر خود هتل مورد نظرتان را انتخاب کنبد .

رزرو-هتل-قشم-04

بطور مثال هنگام سفر به جزیره قشم شما باید به جاهای دیدنی قشم که نزدیک به هتل تان است و حمل و نقل آسان به ساحل نیز توجه داشته باشید، یا اگر به منظره دریا و طبیعت علاقه دارید با رزرو هتل قشم رو به دریا و طبیعت از این منظره ها لذت ببرید.

هتل آوینا تا ساحل 7 دقیقه پیاده روی دارد و قبل از میل صبحانه شما میتوانید در حاشیه ساحلی امن ورزش کنید و طلوع زیبای خورشید را به نظاره بنشینید.

بطور مثال هنگام سفر به جزیره قشم شما باید به جاهای دیدنی قشم که نزدیک به هتل تان است و حمل و نقل آسان به ساحل نیز توجه داشته باشید، یا اگر به منظره دریا و طبیعت علاقه دارید با رزرو هتل در حاشیه های نزدیک ساحل از این منظره ها لذت ببرید.

هتل آوینا تا ساحل 7 دقیقه پیاده روی دارد و قبل از میل صبحانه شما میتوانید در حاشیه ساحلی امن ورزش کنید و طلوع زیبای خورشید را به نظاره بنشینید.

2.مدت زمان سفر خود را به درستی مشخص کنید.

برای رزرو هتل در قشم مدت زمان سفر خود را به درستی مشخص کنید چرا که هنگام انتخاب هتل بسیار اهمیت خواهد داشت.

اگر شما سفری کوتاه و کاری داشته باشید به این معنا می باشد که مدت زمان کمتری در هتل اقامت خواهید داشت و بیشتر در گشت و گذار یا جلسات کاری هستید با این حساب نیاز به رزرو هتل های گران قیمت نبوده و می توانید اقدام به رزرو هتل ارزان قشم کنید.

و اگر برای استراحت و گردش به جزیره زیبای قشم سفر میکنید حتما در انتخاب هتل این موارد را در نظر بگیرید :

1- نزدیک بودن هتل به مراکز خرید

2- نزدیک بودن هتل به سواحل زیبای جزیره

3- نزدیک بودن هتل به مکان های تاریخی

نکته بسیار مهم دیگری که حتما باید در نظر داشته باشید رزرو هتلی است که از لحاظ کیفیت با استانداردهای جهانی قابل قیاس باشد. چرا که شما در سفر احتیاج به خیالی آسوده و راحت دارید و میخواهید در سفر تفریحی خود بدون دقدقه از بابت امنیت و کیفیت اوقات آرامش بخشی را سپری کنید .

شما با رزرو هتل استاندارد در جزیره قشم میتوانید علاوه بر استفاده از خدمات هتل ، از برنامه های هتل هم لذت ببرید.

اما برای رزرو هتل در جزیره ی زیبای قشم بهتر است دو فصل انتهایی سال را برای سفر در نظر بگیرید و در صورت تمایل به سفر در تابستان ها نیز با نزدیکی به ساحل از آفتاب گرفتن در سواحل زیبای قشم لذت ببرید.

رزرو-هتل-قشم-03

3.هتل بد در قشم چه ویژگی هایی دارد؟

برای جواب به این سوال بهتر است بدانید که در وصف هتل بد می توان مدت زمان بسیاری توضیح داده و تک به تک ویژگی هایی که دلیل بر بد بودن هتل دارد را برایتان بازگو نمائیم اما فراموش نکنید که سلایق افراد با یکدیگر بسیار متفاوت بوده و نظرات برای ویژگی های بد ممکن است نسبی باشد.هتل بد هتلی است که مناسب شما نباشد و به نیازهایتان به درستی پاسخ ندهد، بطور مثال هتل دسترسی خوبی به مناطق مد نظر شما نداشته باشد یا اتاق های هتل رزرو شده امکانات مورد نیاز شما را نداشته باشد.

در نتیجه نکته ی مهم در رزرو هتل قشم پاسخ به انتظارات شما بوده و باید بابت پولی که پرداخت می نمائید رضایت کافی داشته باشید.

رزرو-هتل-قشم-02

4.بهترین زمان رزرو هتل قشم چه زمانی است؟

نکته ی بعدی که باید بدانید این است که در چه ساعتی از روز باید رزرو هتل را انجام بدهیم، بهترین زمان رزرو هتل قشم چه زمانی است؟

شاید به دلیل ارزان تر شدن قیمت ها رزرو هتل قشم را به دقیقه 90 واگذار کنید، اما خیلی نباید روی هتل های لحظه آخری حساب کنید چرا که ممکن است هتل پر شود و دقیقه آخر جا بمانید، اما در نهایت اگر می توانید صبر کنید تا لحظه آخر در هر روز نرخ هتل حدود 9 الی 10 درصد از روز قبل کمتر خواهد بود ( اما توجه داشته باشید که در تمامی ایام سال بخصوص ایام پیک مانند تعطیلات طولانی مدت اینچنین نیست و برای رزرو باید زودتر اقدام نمائید).

 اما در نهایت اگر می توانید صبر کنید و ریسک پر شدن اتاق ها را بپذیرید، می توانید پس از ساعت 9 شب اقدام به رزرو هتل در قشم کنید؛ چرا که در این ساعت نرخ هتل حدود 9 الی 10 درصد از روز قبل کمتر خواهد بود ( اما توجه داشته باشید که در تمامی ایام سال بخصوص ایام پیک مانند تعطیلات طولانی مدت این چنین نیست و برای رزرو باید زودتر اقدام نمائید).

 

در مجموع اگر قصد سفر به شهرهای جنوبی و جزیره قشم را دارید می توانید از سایت هتل آوینا ( https://avinahotel.com ) بازدید نمائید و پس از بررسی ویژگی های هتل بهترین اتاق آن را رزرو نمائید.

فاصله هتل آوینا تا اماکن گردشگری، تفریحی و تاریخی قشم

هتل آوینا در سال 1399 در مرکز جزیره زیبای قشم افتتاح شده است. این هتل قشم، مجهز به کلیه خدمات رفاهی است و در تلاش است که اقامتی آرام را برای مهمان های جزیره قشم رقم بزند.

هتل آوینا دسترسی بسیار خوبی به اماکن گردشگری، تفریحی و تاریخی قشم دارد که در ادامه چند نمونه از نزدیک ترین اماکن گردشگری، تفریحی و تاریخی قشم به این هتل را آورده ایم:

  • فاصله هتل آوینا تا قلعه پرتغالی های قشم: 460 متر (2دقیقه)
  • فاصله هتل آوینا تا جزیره ناز: 27 کیلومتر (27 دقیقه)
  • فاصله هتل آوینا تا غار خربس: 13 کیلومتر (15 دقیقه)
  • فاصله هتل آوینا تا تالاب پرندگان دو کوهک: 9 کیلومتر (10 دقیقه)
  • فاصله هتل آوینا تا دره ستاره های افتاده: 22 کیلومتر (27 دقیقه)
  • فاصله هتل آوینا تا روستای برکه خلف: 21 کیلومتر (22 دقیقه)
  • فاصله هتل آوینا تا جزیره هنگام: 52 کیلومتر (1ساعت)

و در آخر

با توجه به تمام مطالب فوق، می توان گفت هتل و تجهیزات آن، با لذتبخش بودن سفر رابطه مستقیم دارد. هرچه هتل بهتری برای اقامت در قشم انتخاب کنید، اقامت دلچسب تر و خاطره انگیزتری خواهید داشت. بنابراین با اقدام به موقع برای رزرو هتل خوب در قشم، بهترین سفر خود را آغاز کنید.

6 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

به این مقاله امتیاز بدید.*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.