بازدید دکتر بانک مشاور رییس جمهور از هتل آوینای قشم

مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور، به همراه حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هیات همراه از هتل آوینای شهر قشم بازدید کردند.

به گزارش خبرآنلاین از قشم، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور در حاشیه این بازدید عنوان کرد: صنعت گردشگری تلفیقی از فعالیت ها، خدمات و زیرساخت های مختلف است که مراکز اقامتی و هتل ها یکی از مهمترین موارد را شامل می شود. اهمیت هتل داری و جایگاه آن در صنعت گردشگری و نقش آن در جذب گردشگر بر همگان روشن است امروزه دیگر هتل داری یک فعالیت صرفا تجاری نیست بلکه یک فعالیت اقتصادی فرهنگی و یک صنعت است.

هتل آوینای قشم در زمینی به مساحت ۶۱۰ مترمربع با ۳۵۰۰ متر زیربنا در هفت طبقه دارای ۴۰ اتاق با ظرفیت ۹۶ تخت و ۴۸ کاناپه تختخواب شو می‌باشد.

این هتل با ایجاد اشتغال برای ۳۶ نفر نیروی کار و همچنین با قرار گرفتن در بخش های مرکزی شهر قشم و با استفاده از تجهیزات مدرن و باکیفیت فرصت مناسبی را برای پذیرش گردشگران ایجاد کرده است.

هتل آوینای قشم با سرمایه گذاری ۱۳۲ میلیارد ریالی بخش خصوصی و با حمایت سازمان منطقه آزاد قشم احداث و راه اندازی گردیده است.

دکتر مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور و هیات همراه صبح چهارشنبه برای شرکت در آیین های بهره برداری و بازدید از پروژه های نفتی، عمرانی و تولیدی وارد جزیره قشم شد و از سوی حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و امام جمعه شهرستان مورد استقبال قرار گرفت.

منبع خبر: خبرآنلاین